Marta i Łukasz - Bydgoszcz

W lutym miałem okazję gościć w przepieknym hotelu w Bydgoszczy i właśnie podczas uroczystości Marty i Łukasza poznałem pełnego poczucia homoru i profesjonalnegopodejścia do fotografii Piotrka Nalewajk, poniżej prezentuje wam tekst oraz relację z tej imprezy którą Piotrek umieścił na swoim blogu.

 

Dj na Wesele

 

 

Muzyka tworzy atmosferę każdej domówki, 18-tki, imprezy plenerowej, imprezy klubowej czy uroczystości rodzinnej.

Wesele jest wielkim wydarzeniem rodzinnym, nocą pełną emocji i przeżyć, dlatego muzyka powinna pełnić istotną rolę, musi nastrajać do zabawy, tworzyć klimat imprezy. Wybór zespołu muzycznego i Dj na wesele jest bardzo ważna decyzją. Od wynajęcia dobrego muzyka będzie zależało czy goście na weselu będą tylko wznosić toasty i zajadać kotlety i biesiadować przy stole czy wesele będzie gorączką sobotniej nocy i szaleństwem na parkiecie, w rytmie światowych przebojów.
Z wielu kryteriów wyboru dobrego dj weselnego, o których informują poradniki ślubne, portale i fora weselne ważnym elementem jest imprezowe światło. Dobre światło dekoruje lokal weselny, tworzy przestrzeń zabawy, dodaje koloru, ekspresji i dynamiki zabawie.
Tym razem Mateusz Dworczak (mateuszdworczak.pl) i fotograficznych secik z zabawy weselnej prowadzonej przez doświadczonego Dj z charyzmą i z fajnymi pomysłami.

 

 

 

 

Marta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i ŁukaszMarta i Łukasz