Kamila i Krzysztof - Barczyzna

Witam was bardzo serdecznie, pomimo deszczowej pogody za oknem chciałbym wam przybliżyć uroczystość weselną Kamili i Krzysztofa którzy swoim wielkim spokojem i luzem podeszli to swojego święta że impreza musiała się udać, i tak właśnie było!! bardzo pozytywne wrażenie Państwa Młodych jak i wszystkich gości którzy potrafili szybko wczuć się w klimat i zabawę czego najlepszym odzwierciedleniem jest poniższa fotorelacja z wesela.

aaa i bym zapomniał , jeżeli ktoś chce zorganizować swój najwspanialszy dzień w Barczyźnie to nie ma się nad czym zastanawiać MEGA PLUS .

 

Pozdrawiam Mateusz

foto : fotobeuno (Pozdrowienia dla Piotrka i Moniki)

Kamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i KrzysztofKamila i Krzysztof