Asia i Patryk Ceglarnia 2020

Dziś na tapetę kładziemy popularną w WLKP miejscówkę o Nazwie „CEGLARNIA” jak większość sal położonych zdala od miejskiego zgiełku a dojazd do niej też za pierwszym razem nie był trafny. Jeśli marzy Wam się impreza weselna w stodole i w takim klimacie to jest to wymarzone miejsce na weselna bibę.

Ale tyle na początek, na ślub Asi i Patryka razem z Danielem saksofonistą pojechaliśmy po wyczerpującym weekendzie jak na sierpień przystało .

Piękny ślub w plenerze, idealny nie za upalny dzień pozytywne nastawienie fajna ekipa to musiał być udany dzień jak i noc.

I też tak było !!!! 

Zapraszam Was na relację foto z tego pięknego ślubu.

 

Miejsce - www.ceglarnia.com

dj - www.mateuszdworczak.pl

foto - www.migawki.net

video - Rekiny filmowe

 

 

 

asia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarniaasia i patryk ceglarnia